Je bent nog niet ingelogd
Patriot Memory Viper Elite 5 Ultra 48 GB DDR5 6400 MT/s 288-pin DIMM VEUR548G6432K geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
1x
De Patriot Memory Viper Elite 5 Ultra biedt 48 GB DDR5 geheugen verdeeld over 2 modules voor high-performance computing. Met een snelheid van 6400 MT/s en CL32 timings levert dit kit een solide balans tussen snelheid en stabiliteit. Het geheugen ondersteunt zowel Intel XMP als AMD EXPO profielen voor geoptimaliseerde prestaties. De Viper Elite 5 Ultra beschikt over RGB verlichting die integratie met andere gaming-componenten mogelijk maakt. Dit geheugen is geschikt voor enthusiasten en content creators die behoefte hebben aan grote hoeveelheden snel geheugen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Patriot |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 48 GB |
| Geheugen snelheid | 6400 MHz |
| Timings | CL 32 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4711378430103 |
| Vendorcode | VEUR548G6432K |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 32 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.1,1.4 V |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 24 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 48 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 6400 MHz |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 133 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Gewicht | 46 g |
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711378430103 |
| Vendorcode | VEUR548G6432K |
| Artikelnr | 1168867 |
| Merk | Patriot |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten


