Je bent nog niet ingelogd
Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x24GB 8400 CUDIMM CMHC48GX5M2X8400C40 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
15x
De Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x24GB 8400 CUDIMM geheugenmodule biedt hoogwaardige prestaties voor de meest veeleisende gebruikers. Met een capaciteit van 48GB en een snelheid van 8400MHz, gecombineerd met CL40 timings, ondersteunt dit geheugen de nieuwste platforms. De modules zijn voorzien van RGB-verlichting voor extra stijl en hebben XMP-ondersteuning voor eenvoudige overklokking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 48 GB |
| Geheugen snelheid | 8400 MHz |
| Timings | CL 40 |
| CUDIMM | ✓︎ |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 840440494850 |
| Vendorcode | CMHC48GX5M2X8400C40 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.1 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 24 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 48 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 8400 MHz |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 150 g |
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840440494850 |
| Vendorcode | CMHC48GX5M2X8400C40 |
| Artikelnr | 966560 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


