LG Ultragear 24G411A-B.AEU 24" Full HD IPS Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
22x
De LG 24G411A-B.AEU 24" Full HD IPS Gaming monitor biedt een beeldkwaliteit en prestaties die gamers zullen waarderen. Met een resolutie van 1920 x 1080 pixels, een IPS-paneel en een verversingssnelheid van 144 Hz, zorgt deze monitor voor vloeiende beelden en levendige kleuren. De 1 ms reactietijd en HDR400-ondersteuning maken deze monitor geschikt voor intensieve gaming sessies. Deze monitor is een aantrekkelijke optie voor gamers op zoek naar een scherpe, high-performance display.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal24.0 inch (61.0cm)
Refresh Rate144 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeDisplayHDR 400
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsAugustus 2025
EAN8806096571583
Vendorcode24G411A-B.AEU
Garantie24 maanden
Toon meer
79,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type Edge LED
Beeldoppervlakte Mat
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Resolutieklasse Full-HD
HDR✓︎
Helderheid 250 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 99 procent
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight✓︎
Refresh Rate 144 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.275 mm
Pixeldichtheid 93 ppi
Reactietijd (MPRT) 1 ms
Reactietijd 1 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC Compatible
FPS-teller✓︎
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
VESA Adaptive Sync-ondersteuning ✖︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Geint. USB hub ✖︎
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 0
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Mini DisplayPort kwantiteit 0
USB-C ✖︎
Audio
Ingebouwde microfoon ✖︎
Ergonomie
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot ✖︎
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD) ✖︎
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 60,4 cm
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) E
Energie-efficiëntieklasse (SDR) D
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 15 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 14 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen ✖︎
Gebruikershandleiding✓︎
HDMI-kabellengte 1,8 m
Installatie-cd ✖︎
Meegeleverde kabels HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 539.4 mm
Breedte ( zonder voet ) 539,4 mm
Diepte 220 mm
Diepte ( zonder voet ) 38 mm
Gewicht 3.30 kg
Gewicht (zonder voet) 2,4 kg
Hoogte 412 mm
Hoogte (zonder voet ) 317,1 mm
Kenmerken
Zwenkarm ✖︎
Duurzaamheid
Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code 2391907
Technische details
Gereviseerd ✖︎
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Stroomadapter inbegrepen✓︎
Netwerk
Ethernet LAN ✖︎
Wifi ✖︎
TV-tuner
Formaat digitaal signaal Niet ondersteund
Verpakking
Afstandsbediening inbegrepen ✖︎
Product informatie
EAN8806096571583
Vendorcode24G411A-B.AEU
Artikelnr1163564
MerkLG
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
ARCTIC P12 Silent
47x
ARCTIC P12 Silent
. Levertijd:
Meer productinformatie
47x
HP USB-C dock G5 100W Power Delivery
50x