Je bent nog niet ingelogd
iiyama ProLite XB2493HSU-B1 24" Full HD 120Hz IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De iiyama ProLite XB2493HSU-B1 is een 24-inch Full HD monitor met IPS-paneel, ontworpen voor gebruikers die waarde hechten aan beeldkwaliteit en snelle responsiviteit. Met een resolutie van 1920x1080 pixels en 120Hz verversingssnelheid biedt deze monitor vloeiende beeldweergave. Het IPS-paneel zorgt voor uitstekende kleurweergave en brede kijkhoeken, terwijl de 1ms reactietijd snel bewegende beelden scherp weergeeft. Het 16:9 beeldscherm is geschikt voor zowel kantoor- als entertainmenttoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Iiyama |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 1 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 4948570126620 |
| Vendorcode | XB2493HSU-B1 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 139,00
laatste 90 dagen: 139,00
129,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 140 kHz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | NTSC, sRGB |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.275 mm |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 96 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | VESA Adaptive Sync |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| USB kabel lengte | 1,5 m |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.2 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | 5 - 23° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -60 - 60° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot hoek | 0 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 60,5 cm |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 250 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | C |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 12 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 12 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI-kabellengte | 1,5 m |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, USB |
| Verpakkingsinhoud | quick start guide, safety guide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 539 mm |
| Diepte | 221.5 mm |
| Gewicht | 5.00 kg |
| Hoogte | 210 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD)-talen | Tsjechisch, Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans, Nederlands, Pools, Russisch, Oekraïens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ErP, TCO |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4948570126620 |
| Vendorcode | XB2493HSU-B1 |
| Artikelnr | 192247 |
| Merk | iiyama |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Milieubewuste 24" IPS-monitor met ergonomische standaard voor moderne werkplekken
De ProLite XB2493HSU is perfect als u een compacte, krachtige monitor nodig hebt die naadloos past in een werkruimte met meerdere schermen. Het ultradunne ontwerp met vierzijdige rand zorgt voor een strakke, moderne bureauopstelling en een ononderbroken beeld over meerdere schermen.
U geniet van scherpe details, levendige kleuren en brede kijkhoeken met het IPS-paneel, terwijl de verversingssnelheid van 120 Hz alles vloeiend en reactief houdt. Flicker-free technologie en een blauwlichtfilter ondersteunen uw oogcomfort tijdens langdurig gebruik.
De volledig verstelbare ergonomische standaard helpt u comfortabel en geconcentreerd te blijven, met 15 cm hoogteverstelling plus kantel-, draai- en zwenkfuncties, zodat u het scherm gemakkelijk kunt instellen op uw houding.
Ingebouwde luidsprekers, een USB-hub met twee poorten, HDMI- en DisplayPort-ingangen en een koptelefoonaansluiting houden uw werkplek eenvoudig en verbonden. Met EPEAT-registratie, TCO10-conformiteit en een energielabel C-classificatie is het een slimme, duurzame keuze die net zo hard werkt als u.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





