Acer Aspire Go 16 AG16-71P-75HD 16" Intel Core 7 150U laptop
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De Acer Aspire Go 16 AG16-71P-75HD is een veelzijdige 16-inch laptop geschikt voor zowel thuisgebruik als kantoorwerk. Uitgerust met een Intel Core 7 150U processor met 10 cores en een snelheid tot 5.40 GHz, biedt deze laptop solide prestaties voor dagelijkse taken. Het 16-inch IPS-scherm met 1920x1200 resolutie en 16:10 beeldverhouding zorgt voor een comfortabele werkervaring. Met 32GB DDR5 geheugen en 1TB SSD-opslag beschikt de laptop over voldoende capaciteit. De zilverkleurige laptop weegt 1650 gram en heeft moderne connectiviteit met Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 en diverse USB-aansluitingen. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Acer
ProcessorgeneratieIntel Core Series 1
Processor SerieIntel Core 7
Processor Cores10
Scherm Diagonaal16.0 inch (40.6cm)
Scherm resolutie1920 x 1200 pixels
Paneel TypeIPS
Refresh Rate60 Hz
Geheugen capaciteit32 GB
Totale opslagcapaciteit1000 GB
Incl. Voedingsadapter ✓︎
Prestatiescore
n.v.t.
8.5
Verkrijgbaar sindsSeptember 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
65
W
899,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Prestatiescore
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zilver
Kleurnaam Pure Silver
Gebruik Home en Office
Vormfactor Clamshell
Accu/Batterij
Accu capaciteit 53 Wh
Beeldscherm
Touchscreen ✖︎
Scherm Coating Mat
HD type WUXGA
Helderheid 300 cd/m²
Refresh Rate 60 Hz
Schermverhouding 16:10
Schermdiameter in centimeters 40,6 cm
Paneel Type IPS
Processor
Processor Cores 10
Frequentie van processor 1,8 GHz
L3 cache 12 MB
Processor Snelheid 5.40 GHz
Processor aantal threads 12
Processorfabrikant Intel
Processor Serie Intel Core 7
Processor Model 150U
Geheugen
Geheugen capaciteit 32 GB
Geheugen type DDR5
Max. Geheugen 32 GB
Camera
Ingebouwde webcam✓︎
Privacycamera✓︎
Type privacy Privacysluiter
Voorcamera HD-type Full HD
Grafisch
Dedicated Graphics ✖︎
Ingebouwde grafische adapter✓︎
(Integrated) Graphics Intel Graphics
Poorten & interfaces
HDMI uit 1 x
USB aansluitingen 2x USB 3.2 (Gen1), 2x USB-C 3.2 (Gen1)
USB-C Alt DP Modus✓︎
Combo koptelefoon/microfoon port✓︎
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
NVM Express (NVMe) ondersteuning✓︎
Opslagmedia SSD
SSD Opslagcapaciteit 1000 GB
Solid State Drive (SSD) interfaces PCI Express
Soort optische drive ✖︎
Totale opslagcapaciteit 1 TB, 1000 GB
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Aantal microfoons 2
Ingebouwde microfoon✓︎
Netwerk
Bluetooth✓︎
Bluetooth versie 5.2
Mobiele netwerkverbinding ✖︎
Soort antenne 2x2
Wi-Fi✓︎
Wi-Fi Versie Wi-Fi 6 (802.11ax)
Energie
USB-oplaadstroom 3 A
Technische details
USB-oplaadspanning 5 V
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Copilot-toets✓︎
Toetsverlichting ✖︎
Numeriek toetsenblok✓︎
Indeling QWERTY
Stroomvoorziening
Voedingsadapter Vermogen 65 W
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
USB Power Delivery✓︎
USB Type-C-oplaadpoort✓︎
Software
Besturingssysteem Windows 11 Home
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Vingerafdruklezer ✖︎
Inhoud van de verpakking
Incl. Voedingsadapter✓︎
Meegeleverde Adapter USB-C
Gewicht en omvang
Breedte 357.4 mm
Diepte 253.9 mm
Gewicht 1650 gram
Hoogte 17.9 mm
Product informatie
EAN4711474788498
VendorcodeNX.JSAEH.004
Artikelnr1163644
MerkAcer
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Gratis product promo
Samsung T9 SSD + Laptop bundle actie
Vergelijkbare producten
Acer Aspire Go 16 AG16-71P-57YK 16" Intel Core 5 120U laptop
. Levertijd:
Meer productinformatie
HP 17-cn4100nd 17.3" Core 7 laptop
1x
. Levertijd:
Meer productinformatie
HP Omen 16-am0361nd 16" Core 7 RTX 5060 Gaming laptop
12x