Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte Radeon RX 9060 XT Gaming 16GB OC ICE Videokaart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
49x
De Gigabyte Radeon RX 9060 XT Gaming 16GB OC ICE videokaart is een krachtige optie voor gamers die op zoek zijn naar een hoogwaardige AMD-videokaart. Met 16 GB GDDR6-geheugen, een GPU-snelheid tot 3320 MHz en 2048 stream processors, biedt deze videokaart uitstekende prestaties voor veeleisende games. De ingebouwde LED-verlichting zorgt voor een stijlvolle uitstraling, terwijl de ondersteuning voor FSR 4 extra flexibiliteit biedt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Graphics Engine | Radeon RX 9060 XT |
| Videogeheugen | 16 GB |
| GPU snelheid (max) | 3320 MHz |
| Stream processors | 2048 |
| FSR Versie | FSR 4 |
| VGA Geheugen type | GDDR6 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4719331357047 |
| Vendorcode | GV-R906XGAMINGOCICE-16GD |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 489,00
laatste 90 dagen: 489,00
469,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 2 x |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Low Profile Bracket | ✖︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zilver |
| Koeltechniek | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Vormfactor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 2 x |
| HDMI uit | 1 x |
| DisplayPort versie | 2.1a |
| HDMI versie | 2.1b |
| PCI Express versie | PCI-E 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✖︎ |
| Graphics Engine | Radeon RX 9060 XT |
| Grafische processor familie | AMD |
| Max. display support | 3 x |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU snelheid (max) | 3320 MHz |
| Processor boost kloksnelheid (gamemodus) | 2780 MHz |
| Stream processors | 2048 |
| TGP | 160 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 16 GB |
| Geheugen interface | 128 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR6 |
| Kloksnelheid geheugen | 20000 MHz |
| Geheugen snelheid | 20 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Overgeklokte (OC) editie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 1x 8-pin |
| Minimale voeding | 450 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 118 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 840 g |
| Lengte | 281 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331357047 |
| Vendorcode | GV-R906XGAMINGOCICE-16GD |
| Artikelnr | 1165143 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (20)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Karlos d K
Eerste review
Frequente koper
Geschreven bij: Gigabyte Radeon RX 9070 XT Gaming 16GB OC Videokaart
Geplaatst: 20-04-2026
100+ dagen in bezit
4 maanden verder en nog steeds geen cashback
Relatief goedkoop
Onder belasting, core hotspot en mem hoog!
Ik heb op 23 december deze videokaart gekocht die buiten hoge memory temperaturen en redelijk geluid bij volle belasting goed werkt verder. Echter is voor mij het merk klaar. Ik heb deze kaart gekocht wegens een 60€ cashback actie. Trustpilot staat vol met mensen met dezelfde ervaring. Ze betalen niet uit. Daarom vind ik dat Megekko hun acties niet meer moet promoten wanneer ze die niet nakomen. Het is misleidend. Ik ga achteraf gezien een ander merk en type 9070xt willen kopen. Ik had voorheen een 9070xt hellhoud waar ik enorm tevreden over was. Deze kaart doet wat ie moet doen maar is niet stil genoeg en temperaturen zijn hoog. Hotspot is ook een ding voor zorgen.
★★★★★★★★★★
gr3qq
Eerste review
Geschreven bij: Gigabyte Radeon RX 9060 XT Gaming 16GB OC Videokaart
Geplaatst: 20-04-2026
46 dagen in bezit
Een kaart die zijn prijs meer dan waard is!
Snelheid
Betrouwbaarheid
Na twee maanden gebruik: geen minpunten
Ik heb de kaart nu al meer dan een maand. Ik ben erg blij met mijn aankoop. :) Hij voldoet aan mijn verwachtingen. De ingebouwde 16 GB RAM zorgt voor meer dan voldoende prestaties. Alles werkt soepel en vlekkeloos :D Hij is snel en ik kan er zonder problemen de nieuwste games op spelen. Als ik hem opnieuw zou moeten kopen, zou ik dit model weer kiezen.
★★★★★★★★★★
Najjai
Eerste review
Geschreven bij: Gigabyte Radeon RX 9060 XT Gaming 16GB OC Videokaart
Geplaatst: 05-04-2026
5 dagen in bezit
Heel tevreden
Alles op voorraad
Geen
Super snelle levering
★★★★★★★★★★
Vincent83
Eerste review
Frequente koper
Geplaatst: 03-04-2026
33 dagen in bezit
Na 3 weken getest
Betrouwbare kaart van goeie kwaliteit ! Goed genoeg voor hedendaagse games in 1440p .
★★★★★★★★★★
DanieldeH
Eerste review
Geschreven bij: Gigabyte Radeon RX 9070 XT Gaming 16GB OC Videokaart
Herzien: 28-03-2026
11 dagen in bezit
de kaart werkt prima!
❮
❯
❮
❯




