Je bent nog niet ingelogd
Acer Aspire Lite AL17-31P-C7EA 17.3" Intel N150 laptop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Acer Aspire Lite AL17-31P-C7EA is een veelzijdige 17.3 inch laptop ideaal voor home- en kantoorgebruik. Uitgerust met een Intel N150 processor met 4 cores en 3.60 GHz snelheid, 8GB LPDDR5 geheugen en 128GB SSD opslag. Het matte TFT-scherm biedt een resolutie van 1600x900 pixels. De laptop beschikt over moderne connectiviteit waaronder Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, USB-C en HDMI-aansluitingen. Met Windows 11 Home, ingebouwde webcam en Copilot-knop is deze AI-ready laptop compleet voor dagelijkse taken. Het zilverkleurige ontwerp weegt 2 kilogram en combineert functionaliteit met draagbaarheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Processorgeneratie | Intel N-series |
| Processor Serie | Intel N-series |
| Processor Cores | 4 |
| AI Ready | ✓︎ |
| Scherm Diagonaal | 17.3 inch (43.9cm) |
| Scherm resolutie | 1600 x 900 pixels |
| Paneel Type | TFT |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | n.v.t. 7.5 6.5 |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Acer Aspire Lite AL17-31P-C7EA 17.3" Intel N150 laptop
Kleur Product:
Zilver
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Processor Serie:
Intel N-series
Geheugen capaciteit:
8 GB
SSD Opslagcapaciteit:
128 GB
Paneel Type:
TFT
Indeling:
QWERTY
Bekijk vergelijking
Huidig
Acer Aspire Lite AL17-31P-33UA 17.3" Core 3 N355 laptop
Kleur Product:
Zilver
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core 3
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Paneel Type:
TN
Indeling:
QWERTY
Bekijk vergelijking
€ 549,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Kleurnaam | Light silver |
| Gebruik | Home en Office |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 45 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Scherm Diagonaal | 17.3 inch (43.9cm) |
| HD type | HD+ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | ComfortView |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Scherm resolutie | 1600 x 900 pixels |
| Paneel Type | TFT |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI Ready | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 4 |
| Processor Snelheid | 3.60 GHz |
| Processor aantal threads | 4 |
| Processor basisvermogen | 6 W |
| Processor cache | 6 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel N-series |
| Processorgeneratie | Intel N-series |
| Processor Model | N150 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen uitbreidbaar | ✓︎ |
| Geheugenlayout | 1 x 8GB |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Geheugen type | LPDDR5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 2 MP |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen2), 1x USB-C 3.2 (Gen1), 3x USB 3.2 (Gen1) |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 128 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Copilot-knop | ✓︎ |
| Toetsverlichting | ✖︎ |
| Numeriek toetsenblok | ✓︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Trial-software | Microsoft 365 Personal (1 Year) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | ✓︎ |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 396.4 mm |
| Diepte | 249.9 mm |
| Gewicht | 2000 gram |
| Hoogte | 19.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474827555 |
| Vendorcode | NX.D9YEH.001 |
| Artikelnr | 1165485 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer

118,-
Normaal 129,-
✛
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


