Je bent nog niet ingelogd
Acer Swift Go 14 AI SFG14-64-R50P 14" Ryzen AI 7 350 laptop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
7x
De Acer Swift Go 14 AI is een krachtige en compacte laptop die ideaal is voor dagelijks gebruik thuis en op kantoor. Met zijn AMD Ryzen AI 7 350 processor met 8 cores en 5.0 GHz snelheid levert deze laptop uitstekende prestaties. Het 14-inch OLED-scherm met 1920x1200 resolutie zorgt voor heldere en levendige beelden. De laptop beschikt over ruime 32GB LPDDR5x geheugen en 1TB SSD-opslag voor snelle toegang tot bestanden. Met Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, diverse USB-poorten en HDMI-aansluiting bent u goed verbonden. Het slanke zilverkleurige design weegt slechts 1,28 kg, perfect voor onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Processor Serie | AMD Ryzen AI 7 |
| Processor Cores | 8 |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel Type | OLED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | 5.5 8.5 8.5 |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
65
W
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Kleurnaam | Sparkly Silver |
| Gebruik | Home en Office |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 75 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Glanzend |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| HD type | WUXGA |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel Type | OLED |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Frequentie van processor | 3,5 GHz |
| Geïnstalleerde processorcache | 8 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| Processor Snelheid | 5.00 GHz |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor Serie | AMD Ryzen AI 7 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Processor Model | 350 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | AMD Ryzen AI |
| NPU-prestaties tot | 50 TOPs |
| Totale processorprestaties tot | 66 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen type | LPDDR5x |
| Max. Geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Infrarood (IR) camera | ✓︎ |
| Privacycamera | ✓︎ |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Quad HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon 860M |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1), 2x USB-C 4.0 (Gen3x2) |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Cardreader | ✖︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB, 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | DTS:X Ultra |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | Wit |
| Numeriek toetsenblok | ✖︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voedingsadapter Vermogen | 65 W |
| Batterij-oplaadindicatie | ✓︎ |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Copilot+ pc | ✓︎ |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vingerafdruklezer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Meegeleverde Adapter | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 312.9 mm |
| Diepte | 222.8 mm |
| Gewicht | 1280 gram |
| Hoogte | 16.4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474877840 |
| Vendorcode | NX.JDAEH.006 |
| Artikelnr | 1165496 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯






