Je bent nog niet ingelogd
Thermalright Peerless Assassin 120 Vision Argb White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
12x
De Thermalright Peerless Assassin 120 Vision Argb White is een compacte luchtkoeler voor CPU's met twee meegeleverde 120mm-fans. Deze koeler ondersteunt diverse Intel en AMD sockets waaronder 1200, 1700, 1851, AM4 en AM5. Met een hoogte van slechts 162mm past hij in de meeste computerbehuizingen. Het aluminium ontwerp in wit combineert efficiëntieve koeling met RGB-verlichting. Bij maximaal toerental produceert de koeler ongeveer 29,5 dB geluid, wat relatief stil is. De twee fans zorgen voor aangepaste warmteafvoer en stille operatie onder normale omstandigheden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermalright |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 29.5 dB |
| Hoogte | 162 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 814256022125 |
| Vendorcode | 814256022125 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Fan snelheid (max) | 1850 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 6 |
| Geluidsproductie max | 29.5 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 88.89 CFM |
| Luchtdruk | 2.21 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Type lager | Sealed Precision FDB |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Grootte fan 2 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 138 mm |
| Hoogte | 162 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 28 mm |
| Radiator breedte | 11 cm |
| Radiator diepte | 12,5 cm |
| Radiator hoogte | 16,2 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 0 ~ 1850 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 814256022125 |
| Vendorcode | 814256022125 |
| Artikelnr | 1166170 |
| Merk | Thermalright |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



