Je bent nog niet ingelogd
Acer Aspire 16 AI A16-61M-R1B1 16" AMD Ryzen AI 7 laptop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Acer Aspire 16 AI A16-61M-R1B1 is een krachtige 16-inch laptop voor home en office gebruik, uitgerust met een geavanceerde AMD Ryzen AI 7 350 processor met 8 cores en een snelheid tot 5.10 GHz. Het systeem beschikt over 16GB LPDDR5x geheugen, 512GB SSD opslag en AMD Radeon 860M graphics. Het 16:10 IPS-scherm biedt 1920x1200 resolutie met 120Hz refresh rate. Met AI-ondersteuning, Copilot-knop, verlicht toetsenbord en uitgebreide connectiviteit inclusief USB-C 4.0, Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.3, is deze compacte laptop ideaal voor moderne productiviteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Processor Serie | AMD Ryzen AI 7 |
| Processor Cores | 8 |
| AI Ready | ✓︎ |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | 5.5 8.7 8.5 |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Steel Grey |
| Gebruik | Home en Office |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 65 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| HD type | WUXGA |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Schermdiameter in centimeters | 40,6 cm |
| Paneel Type | IPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI Ready | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Processor Snelheid | 5.10 GHz |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor Serie | AMD Ryzen AI 7 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Processor Model | 350 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen uitbreidbaar | ✖︎ |
| Geheugenlayout | 1 x 16GB (Geïntegreerd) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen type | LPDDR5x |
| Max. Geheugen | 16 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Infrarood (IR) camera | ✓︎ |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon 860M |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1), 2x USB-C 4.0 (Gen3x2) |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Opladen via USB-C | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Ondersteunde Memorycards | MicroSD |
| Cardreader | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voedingsadapter Vermogen | 100 W |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Copilot-knop | ✓︎ |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | Wit |
| Numeriek toetsenblok | ✓︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Copilot+ pc | ✓︎ |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 354.9 mm |
| Diepte | 250.1 mm |
| Gewicht | 1540 gram |
| Hoogte | 15.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474612151 |
| Vendorcode | NX.JLLEH.002 |
| Artikelnr | 1161550 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer

118,-
Normaal 129,-
✛
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


