Je bent nog niet ingelogd
COUGAR Gaming UNITY 360 ARGB Reverse Blade Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
2x
De COUGAR Gaming UNITY 360 ARGB Reverse Blade is een set van drie 120 mm case fans, specifiek ontworpen voor gamingtoepassingen. Deze ventilatoren beschikken over reverse blade technologie voor optimale luchtstroom en zijn uitgerust met ARGB-verlichting voor dynamische visuele effecten. Met een maximale snelheid van 1600 RPM bereiken zij een luchtverplaatsing tot 49 CFM bij een geluidsniveau van maximaal 38 dB. De PWM-regeling stelt je in staat de snelheid nauwkeurig aan te passen naar je behoeften. Met een luchtdruk van 2.31 mm/H2O zijn deze fans geschikt voor diverse koelingsscenario's in je computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cougar |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 49 CFM |
| Geluidsproductie max | 38.0 dB |
| Luchtdruk | 2.31 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Type ledaansluiting | 3-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,85 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Led-stroomverbruik (ventilator) | 8 W |
| Ledvoltage | 5 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 10,2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 363.6 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 390 g |
| Hoogte | 125 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,52 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 49 CFM |
| Luchtdruk | 2.31 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 38.0 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 700 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710483779572 |
| Vendorcode | CF-UN360RB-RGB |
| Artikelnr | 1164162 |
| Merk | COUGAR |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯

