Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master Vertical VGA Card Holder Kit Gen5 Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Cooler Master Vertical VGA Card Holder Kit Gen5 Black is een verticale houder ontworpen voor moderne grafische kaarten. Dit accessoire ondersteunt PCI Express 5.0 en biedt een elegante manier om uw videokaart verticaal in uw behuizing te positioneren. Met afmetingen van 305 x 178,1 x 141,8 mm past het compact in uw setup. Het zwarte design past zich naadloos aan bij verschillende beusingsstijlen. Ideaal voor liefhebbers die hun hardware willen uitstallen en verbeteren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| PCI Express versie | 5.0 |
| Hoogte | 141.8 mm |
| Breedte | 305 mm |
| Diepte | 178.1 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4719512163665 |
| Vendorcode | MCA-U000C-KFVK03 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | E467745 / E527405, BKC25093934JC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polypropyleen (PP), SGCC, Nikkel, Goud, Geelkoper |
| Soort | Houder voor videokaart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 305 mm |
| Diepte | 178.1 mm |
| Hoogte | 141.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde grafische kaarten | 1 stuk(s) |
| Riser inbegrepen | ✓︎ |
| Riser lengte | 16.5 cm |
| PCI Express versie | 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | PCIe x16 |
| Aansluiting 2 | PCIe x16 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel chassistype | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512163665 |
| Vendorcode | MCA-U000C-KFVK03 |
| Artikelnr | 125729 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯