Je bent nog niet ingelogd
Montech NX600 Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Montech NX600 Wit is een CPU-luchtkoeler die geschikt is voor een breed scala aan sockets, waaronder Intel LGA1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851 en AMD AM4, AM5. De koeler wordt geleverd met twee 120mm-fans en bereikt een maximale geluidsproductie van 34 decibel. Met een hoogte van 160 millimeter past deze koeler in de meeste computerkasten. De compacte afmetingen en het witte uiterlijk maken het een esthetisch aantrekkelijke keuze voor verschillende bouwconfiguraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Montech |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 34.0 dB |
| Hoogte | 160 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 4710562748697 |
| Vendorcode | NX600 (W) |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 800 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 6 |
| Geluidsproductie max | 34.0 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 85 CFM |
| Luchtdruk | 3.35 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Aantal vinnen | 104 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Hydrodynamische lager (HDB) |
| Grootte fan 2 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 132.5 mm |
| Gewicht | 1440 gram |
| Hoogte | 160 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 8 |
| CPU-houder | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 800 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710562748697 |
| Vendorcode | NX600 (W) |
| Artikelnr | 156619 |
| Merk | Montech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



