Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG MAXIMUS Z890 APEX
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
23x
Het ASUS ROG MAXIMUS Z890 APEX is een high-end ATX-moederbord voor Intel Socket 1851-processors met Z890-chipset. Het bord ondersteunt DDR5-geheugen met CUDIMM-technologie op 2 DIMM-slots en beschikt over uitgebreide connectiviteit met ingebouwde Wi-Fi. Voor opslag en expansie zijn er 6 M.2-slots en 2 PCI-E 5.0 x16-slots aanwezig. Het wit design biedt een modern uiterlijk voor geavanceerde gaminers en content creators die op zoek zijn naar prestatiegericht moederbordplatform.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | 1851 |
| Chipset | Intel Z890 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen type | DDR5 |
| CUDIMM Support | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| M.2 Slot Aantal | 6 x |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 669,00
laatste 90 dagen: 669,00
549,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poorten | 1 x |
| WiFi-AP antenna jack | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | ROG SupremeFX |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS knop | ✓︎ |
| Grootte BIOS-geheugen | 512 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 9000 (OC) MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 224 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Hoogte | 305 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 2 |
| M.2 Slot Aantal | 6 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal SATA-aansluitingen | 0 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| Thunderbolt-headers | 1 |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2-aansluitingen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Netwerk bedraad | 5000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek 5GbE LAN chip |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 10 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 6 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 4 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 1 x |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 2 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| Hoeveelheid Thunderbolt ports | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel Z890 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | ATX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | LGA 1851 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel Core Ultra Series 2 |
| Socket | 1851 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| PCI-E 4.0 x4 | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387754290 |
| Vendorcode | 90MB1IP0-M0EAY0 |
| Artikelnr | 1149042 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



