Je bent nog niet ingelogd
MSI PRO Z890-A WIFI
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
Het MSI PRO Z890-A WIFI is een ATX-moederbord ontworpen voor Intel Socket 1851-processors met het geavanceerde Z890-chipset. Dit moederbord biedt vier DDR5-geheugenslots voor maximale uitbreidbaarheid en snelheid. Met één PCI-E 5.0 x16-slot en vier M.2-slotposities beschikt u over voldoende mogelijkheden voor moderne opslagoplossingen en grafische kaarten. Ingebouwde Wi-Fi-functionaliteit zorgt voor draadloze connectiviteit. Het moederbord is uitgevoerd in een elegant grijs-zwart design en ondersteunt de nieuwste processor-architectuur voor toekomstige upgrades.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | 1851 |
| Chipset | Intel Z890 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Geheugen type | DDR5 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 4 x |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 9200 MHz |
| Supported memory clock speeds | 6400,9200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 243.8 mm |
| Diepte | 304,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| M.2 Slot Aantal | 4 x |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal SATA-aansluitingen | 0 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Netwerk bedraad | 5000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 4 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 8 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 3 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 1 x |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoeveelheid Thunderbolt ports | 1 |
| Totaal aantal SATA-connectoren | 4 |
| VGA uit | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel Z890 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | ATX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | LGA 1851 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel Core Ultra Series 2 |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 256 GB |
| Socket | 1851 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x4 | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377259729 |
| Vendorcode | PRO Z890-A WIFI |
| Artikelnr | 1152056 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




