Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte GeForce RTX 5060 TI WINDFORCE 8GB Videokaart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
10x
De Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE 8GB is een krachtige grafische kaart uit de Nvidia-serie. Met 4608 CUDA cores en 8GB GDDR7 geheugen biedt deze kaart uitstekende prestaties voor gaming en creative toepassingen. De maximale GPU-snelheid van 2572 MHz en ondersteuning voor DLSS 4 zorgen voor optimale beeldkwaliteit en framesnelheden. De WINDFORCE-koeling en premium uitvoering maken dit een betrouwbare keuze voor gebruikers die behoefte hebben aan professionele grafische verwerking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 Ti |
| Videogeheugen | 8 GB |
| GPU snelheid (max) | 2572 MHz |
| CUDA cores | 4608 |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 4719331356316 |
| Vendorcode | GV-N506TWF2-8GD |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 419,00
laatste 90 dagen: 419,00
379,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 2 x |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Low Profile Bracket | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeltechniek | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Vormfactor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| HDMI versie | 2.1b |
| PCI Express versie | PCI-E 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✓︎ |
| CUDA cores | 4608 |
| Frequentie van processor | 2572 MHz |
| TGP | 180 W |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 Ti |
| LHR | ✖︎ |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Max. display support | 4 x |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU snelheid (max) | 2572 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 8 GB |
| Geheugen interface | 128 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Kloksnelheid geheugen | 28000 MHz |
| Geheugen snelheid | 28 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 1x 8-pin |
| Minimale voeding | 650 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 208 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 580 g |
| Breedte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331356316 |
| Vendorcode | GV-N506TWF2-8GD |
| Artikelnr | 297685 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯



