Je bent nog niet ingelogd
Zotac Gaming GeForce RTX 5080 SOLID CORE OC Videokaart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
20x
De Zotac Gaming GeForce RTX 5080 SOLID CORE OC is een krachtige grafische kaart met 16 GB GDDR7-geheugen en 10752 CUDA cores. Met een maximale GPU-snelheid van 2640 MHz en DLSS 4-ondersteuning levert deze kaart uitstekende prestaties voor gaming en professionele toepassingen. De SOLID CORE OC-koeling zorgt voor efficiënte warmteafvoer, terwijl de RGB LED-verlichting voor een modern uiterlijk zorgt. Ideaal voor gamers en content creators die hoge prestaties zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Zotac |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5080 |
| Videogeheugen | 16 GB |
| GPU snelheid (max) | 2640 MHz |
| CUDA cores | 10752 |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 8886307700568 |
| Vendorcode | ZT-B50800J2-10P |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 1499,00
laatste 90 dagen: 1499,00
1459,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 2.75 x |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Low Profile Bracket | ✖︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeltechniek | Zotac IceStorm 3.0 |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Ventilator diameter | 9 cm |
| Vormfactor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| HDMI versie | 2.1b |
| PCI Express versie | PCI-E 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✓︎ |
| CUDA cores | 10752 |
| TGP | 360 W |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5080 |
| LHR | ✖︎ |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Max. display support | 4 x |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU snelheid (max) | 2640 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 16 GB |
| Geheugen interface | 256 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Geheugen snelheid | 30 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| HDCP versie | 2.3 |
| Klaar voor Virtual Reality (VR) | ✓︎ |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Overgeklokte (OC) editie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 1x 16-pin |
| Minimale voeding | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 303,5 mm, 303.5 mm |
| Hoogte | 55.7 mm |
| Breedte | 115.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886307700568 |
| Vendorcode | ZT-B50800J2-10P |
| Artikelnr | 970138 |
| Merk | Zotac |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯



