Silverstone XE360-TR5 waterkoeler
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De Silverstone XE360-TR5 waterkoeler is een all-in-one oplossing voor effectieve koeling van high-end systemen met een SP6 of sTR5 socket. Met een 360 mm radiator en drie 120 mm ventilatoren biedt deze waterkoeler krachtige en stille prestaties. Het zwarte ontwerp past goed bij verschillende systeem-builds. Deze Silverstone waterkoeler is een betrouwbare keuze voor gebruikers die op zoek zijn naar een geavanceerde en duurzame koeloplossing voor hun krachtige computer.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Silverstone
Radiator formaat360
SocketSP6, sTR5
Aantal Ventilatoren3 x
Fan Diameter120 mm
Kleur ProductZwart
Verkrijgbaar sindsOktober 2024
EAN4710679817620
VendorcodeSST-XE360-TR5
Eigenschap Waarde
LED Verlichting ✖︎
Aantal Ventilatoren 3 x
Socket SP6, sTR5
Kleur Product Zwart
Materiaal Aluminium, Koper, Kunststof
Soort Alles-in-één vloeistofkoeler
Ventilator 2 diameter 12 cm
Energie
Fan voltage 12 V
Gewicht en omvang
Breedte waterblok 7,9 cm
Lengte Slangen 460 mm
Diepte waterblok 11,9 cm
Hoogte waterblok 2,5 cm
Fan Diameter 120 mm
Radiator formaat 360
Ventilator 2 afmetingen (BxDxH) 120 x 120 x 25 mm
Inhoud van de verpakking
Installatie instructie✓︎
Kenmerken
Geschikte locatie Processor
Prestatie
Aantal ventilatorbladen 7
Fan dikheid 2,5 cm
Geluidsproductie max 46.0 dB
Luchtdruk 3.09 mm/H2O