Je bent nog niet ingelogd
Lian Li GA2 Lite 360 Performance Black waterkoeler
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
28x
De Lian Li GA2 Lite 360 Performance Black is een krachtige all-in-one waterkoeler die geschikt is voor de nieuwste CPU-socketten, waaronder Intel 1700, 1851 en AMD AM4 en AM5. Met een 360 mm radiator en drie 120 mm ventilatoren biedt deze koeler uitstekende prestaties voor een uitgebalanceerde prijs-kwaliteitverhouding. De zwarte afwerking past mooi in diverse systeemlayouts. Voor gebruikers op zoek naar een eenvoudig te installeren en betrouwbare waterkoelingssysteem is deze Lian Li-oplossing een overweging waard.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Radiator formaat | 360 |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 4718466016645 |
| Vendorcode | GA2L36PB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Kit voor vloeistofkoeling |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte Slangen | 400 mm |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Radiator formaat | 360 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 73.10 CFM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 29.8 dB |
| Luchtdruk | 5.00 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 5 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan Snelheid | 200 ~ 2500 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 200 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466016645 |
| Vendorcode | GA2L36PB |
| Artikelnr | 970637 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



