Je bent nog niet ingelogd
Xilence XC035
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Xilence XC035 is een compacte CPU-luchtkoeler met een hoogte van 63 mm, geschikt voor AMD-processors met socket AM4 en AM5. De koeler is uitgerust met één 92 mm ventilator die een maximale geluidsproductie van 32 dB produceert. Het aluminium bouwwerk zorgt voor efficiënte warmteafvoer. Door de compacte afmetingen past de XC035 in veel computerkasten en biedt een stille koelingsoplossing voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Xilence |
| Socket | AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Geluidsproductie max | 32.0 dB |
| Hoogte | 63 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2018 |
| EAN | 4044953500770 |
| Vendorcode | A250PWM |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2800 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 1000 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 32.0 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 17,8 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 44 CFM |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Rood, Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 270 gram |
| Hoogte | 63 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 92 x 92 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 1000 ~ 2800 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 89 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4044953500770 |
| Vendorcode | A250PWM |
| Artikelnr | 1008997 |
| Merk | Xilence |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



