Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech N-8
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Inter-Tech N-8 is een compacte CPU-luchtkoeler speciaal ontworpen voor socket 4189-processors. Met een bouwhohe van slechts 64 millimeter past het koellichaam uitstekend in beperkte computerkasten. Het koellichaam is vervaardigd uit koper, een materiaal dat excellent warmte geleidt en zorgt voor effectieve warmteafvoer van uw processor. De N-8 onderscheidt zich door zijn stille werking en is een praktische keuze voor gebruikers die op zoek zijn naar een betrouwbare koeloplossing voor hun systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Socket | 4189 |
| Geluidsproductie max | 0.0 dB |
| Hoogte | 64 mm |
| Materiaal | Koper |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| EAN | 4260455647328 |
| Vendorcode | 88885567 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 0.0 dB |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Socket | 4189 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 0 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Koper |
| Soort | Koelplaat/radiatoren |
| RGB Interface | Geen (RGB Niet Aanpasbaar) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Gewicht | 500 gram |
| Hoogte | 64 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 250 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455647328 |
| Vendorcode | 88885567 |
| Artikelnr | 1020789 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



