Je bent nog niet ingelogd
Akasa AK-CC6601EP01 Luchtkoeler
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
1x
De Akasa AK-CC6601EP01 is een compacte luchtkoeler speciaal ontworpen voor Intel-processors op socket 1700 en 1851. Met een hoogte van slechts 26,9 mm past deze koeler in vrijwel elke behuizing en is ideaal voor systemen met beperkte ruimte. De koeler is uitgerust met een enkele 75mm-ventilator die bij maximale prestatie slechts 30,8 dB geluid produceert, wat zorgt voor een stille werking. Het aluminium constructie zorgt voor effectieve warmteafvoer terwijl het gewicht minimaal blijft. Dit product biedt een praktische koelingoplossing voor standaard tot matig belaste systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Socket | 1700, 1851 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 75 mm |
| Geluidsproductie max | 30.8 dB |
| Hoogte | 26.9 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 4710679551722 |
| Vendorcode | AK-CC6601EP01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 3000 RPM |
| Fan snelheid (min) | 600 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 40000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan dikheid | 1 cm |
| Geluidsproductie max | 30.8 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 23 CFM |
| Luchtdruk | 1.81 mm/H2O |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1700, 1851 |
| Grootte fan 1 | 75 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Koelplaat/radiatoren |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,19 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 87.2 mm |
| Diepte | 85.2 mm |
| Gewicht | 166 gram |
| Hoogte | 26.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 600 ~ 3000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 35 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679551722 |
| Vendorcode | AK-CC6601EP01 |
| Artikelnr | 1057779 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



