Je bent nog niet ingelogd
Xilence M403PRO ARGB
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Xilence M403PRO ARGB is een veelzijdige CPU-luchtkoeler die compatibel is met talrijke Intel- en AMD-sockets, waaronder LGA1150, LGA1151, AM4 en meer. De koeler is uitgerust met één 120mm ventilator en heeft een compacte hoogte van 142mm, wat hem geschikt maakt voor veel computerkasten. Met een maximale geluidsproductie van 25,6dB werkt deze koeler relatief zacht. Het aluminium ontwerp biedt efficiënte warmteafvoer, terwijl de ARGB-verlichting voor visuele aanpassingsmogelijkheden zorgt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Xilence |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 2011, 2066, AM2, AM2+, AM3, AM4, FM1, FM2, FM2+ |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 25.6 dB |
| Hoogte | 142 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
| EAN | 4044953502422 |
| Vendorcode | M403PRO.ARGB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Basis plaat materiaal | Aluminium |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1800 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 3 |
| Geluidsproductie max | 25.6 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 14,2 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 62 CFM |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 2011, 2066, AM2, AM2+, AM3, AM4, FM1, FM2, FM2+ |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Aantal vinnen | 40 |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Koeler |
| Type lager | Hydraulisch |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 71.6 mm |
| Gewicht | 420 gram |
| Hoogte | 142 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Snoerlengte | 0,36 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | AMD A, Intel® Celeron®, Intel® CoreTM i3, Intel® CoreTM i5, Intel® CoreTM i7, Intel® CoreTM i9, Intel® Pentium® |
| TDP (max) | 150 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4044953502422 |
| Vendorcode | M403PRO.ARGB |
| Artikelnr | 1114629 |
| Merk | Xilence |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



