Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo CR-1400
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Jonsbo CR-1400 is een CPU-luchtkoeler geschikt voor talrijke processorsokkets waaronder Intel 775, 1150, 1151, 1155, 1156 en 1200, evenals AMD AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, FM1, FM2 en FM2+. Met een compacte hoogte van 126 mm past deze koeler in veel computerkasten. De koeler wordt geleverd met een enkele 92 mm ventilator en produceert maximaal 30,5 dB. Het ontwerp combineert aluminium en koper voor effectieve warmteafvoer, terwijl de geïntegreerde LED-verlichting voor een visueel aantrekkelijk uiterlijk zorgt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Socket | 775, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, FM1, FM2, FM2+ |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Geluidsproductie max | 30.5 dB |
| Hoogte | 126 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 6970620550541 |
| Vendorcode | CR-1400 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2300 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 900 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 4 |
| Geluidsproductie max | 30.5 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 20 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 36 CFM |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 775, AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, FM1, FM2, FM2+ |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Koeler |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 93 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Gewicht | 450 gram |
| Hoogte | 126 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 900 ~ 2300 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 160 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6970620550541 |
| Vendorcode | CR-1400 |
| Artikelnr | 1119377 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



