Je bent nog niet ingelogd
Akasa Vegas Chroma LG
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
5x
De Akasa Vegas Chroma LG is een compacte CPU-luchtkoeler met een hoogte van slechts 59 mm, ideaal voor beperkte ruimte in computerkasten. De koeler is voorzien van één 120 mm fan en ondersteunt meerdere Intel-sockets waaronder 1150, 1151, 1155, 1156 en 1200. Met een maximale geluidsproductie van 32,5 dB werkt deze koeler relatief stil. Het aluminium design met LED-verlichting biedt zowel functionaliteit als esthetische uitstraling voor uw systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 32.5 dB |
| Hoogte | 59 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
| EAN | 4710679559650 |
| Vendorcode | AK-CC7139HP01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1800 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal snelheden | 2 |
| Geluidsproductie max | 32.5 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 51 CFM |
| Luchtdruk | 1.62 mm/H2O |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Hydraulisch |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Gewicht | 380 gram |
| Hoogte | 59 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 59 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | Intel® CoreTM X-series |
| TDP (max) | 95 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679559650 |
| Vendorcode | AK-CC7139HP01 |
| Artikelnr | 1122329 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



