Je bent nog niet ingelogd
LC-Power LC-CC-95
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
3x
De LC-Power LC-CC-95 is een compacte CPU-luchtkoeler met een hoogte van 133 mm, ontworpen voor brede processorcompatibiliteit. De koeler beschikt over een 92 mm fan en is voorzien van een kernlichaam van aluminium en koper voor effectieve warmteafvoer. Met ondersteuning voor onder andere Intel-sockets 1150, 1151, 1155, 1156, 1200 en 1700, en AMD-sockets AM2, AM3, AM4, AM5, FM1 en FM2, biedt deze koeler flexibiliteit voor diverse systemen. Het praktische design met kunststofbehuizing maakt installatie eenvoudig in een verscheidenheid aan behuizingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | LC Power |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM2, AM3, AM4, AM5, FM1, FM2 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Hoogte | 133 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Plastic |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 4260070122705 |
| Vendorcode | LC-CC-95 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Ventilator performance | 47,47 cfm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 47.47 CFM |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM2, AM3, AM4, AM5, FM1, FM2 |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Wit, Zilver |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Plastic |
| Soort | Koeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,2 A |
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 127 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Gewicht | 427 gram |
| Hoogte | 133 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | - Intel Core i7, Core i5, Core i3, Core 2 Quad, Core 2 Duo, Celeron, Pentium Dual Core - AMD Phenom / Phenom II, Athlon / Athlon II, Sempron |
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (B x D x H) | 127 x 61 x 133 mm |
| Bearing technologie | Hydraulic |
| Luchtcirculatie | 26,64 - 47,47 CFM |
| Fan Snelheid | 1100 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | |
| TDP (max) | 130 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260070122705 |
| Vendorcode | LC-CC-95 |
| Artikelnr | 112878 |
| Merk | LC Power |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯


