Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo CR-1000 V2 PRO ARGB Black
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Jonsbo CR-1000 V2 PRO ARGB Black is een luftkühler voor CPU's met brede Socket-compatibiliteit, waaronder Intel 1150 tot en met 1851 en AMD AM4 en AM5. Het systeem beschikt over één 120mm fan en een hoogte van 157mm, waardoor het in de meeste behuizingen past. Met een maximale geluidsproductie van 32 dB biedt het stille werking. De koeler combineert aluminium en koper voor effectieve warmteafvoer. De ARGB LED-verlichting voegt een visuele touch toe aan je build en kan worden gesynchroniseerd met compatibele systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 32.0 dB |
| Hoogte | 157 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 6970620553313 |
| Vendorcode | CR-1000 V2 PRO ARGB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1500 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 600 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 40000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 6 |
| Geluidsproductie max | 32.0 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 22 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 59 CFM |
| Luchtdruk | 1.81 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 0,26 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 28,12 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Hydraulisch |
| RGB Interface | RGB (4 pins) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Led-stroomverbruik (ventilator) | 2,3 W |
| Ledvoltage | 5 V |
| Nominale netspanning | 0,16 A |
| Stroomverbruik ventilatie | 1,92 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 157 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 600 ~ 1500 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 230 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6970620553313 |
| Vendorcode | CR-1000 V2 PRO ARGB |
| Artikelnr | 1147348 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



