Je bent nog niet ingelogd
Thermalright Phantom Spirit 120
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Thermalright Phantom Spirit 120 is een CPU-luchtkoeler die zich richt op efficiënte thermische prestaties. Deze koeler wordt geleverd met twee 120mm-fans en is uitgerust met aluminium en koper constructie voor optimale warmteafvoer. Met een maximale geluidsproductie van 25,6 dB blijft de koeler relatief stil tijdens normale bedrijfsomstandigheden. De koeler heeft een hoogte van 157 mm en ondersteunt een breed scala aan processorsockets, waaronder Intel 1150, 1151, 1155, 1156, 1700, 1851, 2011, 2066 en AMD AM4 en AM5. Dit maakt hem geschikt voor diverse huidige en recente processorplatformen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermalright |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 25.6 dB |
| Hoogte | 157 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 814256015424 |
| Vendorcode | PHANTOM SPIRIT 120 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 25,6 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Aantal warmte pijpen | 7 |
| Geluidsproductie max | 25.6 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 66 CFM |
| Luchtdruk | 1.53 mm/H2O |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,2 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Gewicht | 810 gram |
| Gewicht fan | 135 g |
| Hoogte | 157 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 300 ~ 1500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 814256015424 |
| Vendorcode | PHANTOM SPIRIT 120 |
| Artikelnr | 1147788 |
| Merk | Thermalright |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



