Je bent nog niet ingelogd
Corsair Casefan ML140 Led Elite Wit/Rood Premium
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De Corsair Casefan ML140 Led Elite Wit/Rood Premium is een premium case fan met 120 mm diameter, ontworpen voor optimale koelperformantie en esthetiek. Met een maximale snelheid van 1600 RPM levert deze ventilator tot 83 CFM luchtverplaatsing en een luchtdruk van 2.06 mm/H2O. De PWM-besturing biedt nauwkeurige snelheidsregeling, terwijl de geïntegreerde LED-verlichting in wit en rood voor een stijlvol effect zorgt. Bij maximale prestatie produceert de fan maximaal 31.8 dB geluidsproductie, wat relatief stil is voor een premium koeloplossing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 83 CFM |
| Geluidsproductie max | 31.8 dB |
| Luchtdruk | 2.06 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 840006640240 |
| Vendorcode | CO-9050129-WW |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | Rood |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Magnetisch levitatielager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,265 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 197 g |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 83 CFM |
| Luchtdruk | 2.06 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 120 ~ 1600 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 31.8 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 10 dB |
| Minimum luchtdruk | 0,3 mmH2O |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 400 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006640240 |
| Vendorcode | CO-9050129-WW |
| Artikelnr | 1027026 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
