Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Riing Trio 12 RGB Premium Edition Ventilator 12 cm Wit 3 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
1x
De Thermaltake Riing Trio 12 RGB White TT Premium Edition is een set van drie 120 mm case fans, ontworpen voor efficiënte luchtcirculatie in uw computerbehuizing. Met een maximale luchtverplaatsing van 41 CFM per ventilator en een maximale snelheid van 1500 RPM bieden deze fans een goede balans tussen prestatie en stille werking met maximaal 25,2 dB geluidsproductie. De PWM-besturing stelt u in staat de snelheid nauwkeurig aan te passen aan uw behoeften. De RGB-verlichting voegt een visueel aantrekkelijk element toe aan uw systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 41 CFM |
| Geluidsproductie max | 25.2 dB |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 4713227528405 |
| Vendorcode | CL-F126-PL12SW-A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,12 A |
| Stroom (max.) | 1,03 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120, 25 mm |
| Gewicht | 168 g |
| Gewicht fan | 168 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 41 CFM |
| Fan Snelheid | 500 ~ 1500 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 25.2 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aansluiting | USB |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227528405 |
| Vendorcode | CL-F126-PL12SW-A |
| Artikelnr | 1028634 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
