Je bent nog niet ingelogd
Silverstone Air Blazer 120RW Processor Ventilator Wit 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Silverstone Air Blazer 120RW is een witte 120mm caseventilator met PWM-regeling voor optimale temperatuurbeheersing. Deze ventilator bereikt een maximale snelheid van 2200 RPM en genereert tot 94 CFM luchtverplaatsing met een luchtdruk van 3.53 mm/H2O. Met een geluidsproductie van maximaal 35.6 dB blijft het geluidsniveau aanvaardbaar. De ventilator is voorzien van LED-verlichting voor een aantrekkelijk uiterlijk en past perfect in moderne computerkasten. Ideaal voor efficiënte airflow en koeling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2200 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 94 CFM |
| Geluidsproductie max | 35.6 dB |
| Luchtdruk | 3.53 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
| EAN | 4710679811307 |
| Vendorcode | SST-AB120RW-ARGB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Startspanning | 6 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 94 CFM |
| Luchtdruk | 3.53 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 600 ~ 2200 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 35.6 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 7,4 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Minimum luchtdruk | 0,26 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 25,62 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2200 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 600 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679811307 |
| Vendorcode | SST-AB120RW-ARGB |
| Artikelnr | 1071391 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
