Je bent nog niet ingelogd
DeepCool XFAN80 Computer behuizing Ventilator 8 cm Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
13x
De DeepCool XFAN80 is een compacte computerbehuizing ventilator met een diameter van 80 millimeter. Deze stille ventilator draait op een maximale snelheid van 1800 RPM en bereikt een luchtverplaatsing van maximaal 22 CFM. Met een geluidsproductie van slechts 20.3 dB biedt deze ventilator een rustige koelingsoplossing voor uw computerbehuizing. Het product bevat één ventilator en is uitgevoerd in zwart.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Fan Diameter | 80 mm |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 22 CFM |
| Geluidsproductie max | 20.3 dB |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
| EAN | 6933412703242 |
| Vendorcode | DP-FDC-XF80 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,08 A |
| Spanning | 10.8 - 13.2 V |
| Startspanning | 7 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 0,96 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht fan | 82 g |
| Hoogte | 80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | 4-pin |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 22 CFM |
| Fan Snelheid | 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 20.3 dB |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Fan Diameter | 80 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Hydrolager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412703242 |
| Vendorcode | DP-FDC-XF80 |
| Artikelnr | 1073745 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
