Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake CT140 ARGB Sync Ventilator 14 cm Zwart 2 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De Thermaltake CT140 ARGB Sync ventilator set bestaat uit twee 140 mm case fans met ARGB-verlichting. Met een maximale snelheid van 1500 RPM bereikt elke ventilator een luchtverplaatsing tot 77 CFM. De PWM-regeling zorgt voor nauwkeurige snelheidscontrole, terwijl de geluidsproductie maximaal 30,5 dB bedraagt. Met een luchtdruk van 2,30 mm/H2O en RGB-synchronisatie biedt dit duo effectieve koeling en visuele aanpassingsmogelijkheden voor moderne computerkasten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 77 CFM |
| Geluidsproductie max | 30.5 dB |
| Luchtdruk | 2.30 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 2,04 W |
| Nominale netspanning | 0,31 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 77 CFM |
| Luchtdruk | 2.30 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 30.5 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 30,5 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227536325 |
| Vendorcode | CL-F150-PL14SW-A |
| Artikelnr | 1076338 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
