Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Shadow Wings 2 140mm White
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
4x
De be quiet! Shadow Wings 2 140mm White is een stille behuizing ventilator uit de koeling productgroep. Met een diameter van 140 millimeter en maximale snelheid van 900 RPM draagt deze ventilator bij aan efficiënte luchtcirculatie in je computerbehuizing. De ventilator biedt een maximale luchtverplaatsing van 50 CFM met een luchtdruk van 0,58 mm/H2O. Een opvallend kenmerk is de zeer lage geluidsproductie van slechts 14,7 dB, wat zorgt voor een stille werking. De witte afwerking geeft een modern design passend in hedendaagse computerbehuizingen. Dit single fan pakket is geschikt voor gebruikers die waarde hechten aan stilte en geluidreductie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | be quiet! |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 900 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 50 CFM |
| Geluidsproductie max | 14.7 dB |
| Luchtdruk | 0.58 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
| EAN | 4260052187340 |
| Vendorcode | BL090 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, TÜV, UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Ventilatorlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 3,6 W |
| Nominale netspanning | 0,3 A |
| Spanning | 6 - 12 V |
| Veiligheidsstroomsterkte | 0,3 Ah |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 175 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 50 CFM |
| Luchtdruk | 0.58 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 14.7 dB |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 900 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3-Pin |
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052187340 |
| Vendorcode | BL090 |
| Artikelnr | 1080043 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
