Titan TFD-8025M12B hardwarekoeling Computer behuizing Ventilator
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Titan
Fan Diameter80 mm
Fan snelheid (max)2500 RPM
Luchtverplaatsing (max)25 CFM
Geluidsproductie max28.0 dB
Aantal Ventilatoren1 x
Verkrijgbaar sindsOktober 2019
EAN4260120530757
VendorcodeTFD-8025M12B
Eigenschap Waarde
Aantal Ventilatoren 1 x
Kleur verlichting Geen
Kleur Product Zwart
Materiaal Kunststof
Soort Ventilator
Energie
Nominale netspanning 0,11 A
Spanning 12 V
Stroomverbruik (typisch) 1,32 W
Gewicht en omvang
Breedte 80 mm
Diepte 80 mm
Hoogte 25 mm
Inhoud van de verpakking
Inclusief Controller ✖︎
Kenmerken
Geschikte locatie Computer behuizing
Overige specificaties
Bearing technologie Double ball bearing
Luchtverplaatsing (max) 25 CFM
LED Verlichting ✖︎
Prestatie
Geluidsproductie max 28.0 dB
Mean time between failures (MTBF) 50000 uur
Supported processor sockets Niet ondersteund
Fan snelheid (max) 2500 RPM
Fan Diameter 80 mm
Processor
Compatibele processors Niet ondersteund
Technische details
Aansluiting 3-Pin
PWM Controlled ✖︎
Product informatie
EAN4260120530757
VendorcodeTFD-8025M12B
Artikelnr1086813
MerkTitan
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsOktober 2019
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
StarTech.com 80x25mm Ventilator Computerbehuizing met PWM Pulse Width Modulation
. Levertijd:
Meer productinformatie
Akasa 80 x 80 x 15mm Slim Black fan
1x
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
Xilence XPF80.R Computer behuizing Ventilator
8x
8x
Noctua NF-A8 ULN, 80mm
5x
Noctua NF-A8 ULN, 80mm