Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Swafan EX12 ARGB Sync Premium Edition Ventilator 12 cm Zwart 3 stuk(s)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
39x
De Thermaltake SWAFAN EX12 ARGB is een set van drie 120 mm computerbehuizing luchtkoelers met geavanceerde koelfunctionaliteiten. Elk ventilator bereikt maximaal 2000 RPM en genereert tot 57 CFM luchtverplaatsing met een luchtdruk van 2.39 mm/H2O. De geluidsproductie bedraagt maximaal 30.6 dB, wat zorgt voor stille werking. Alle ventilatoren zijn voorzien van PWM-besturing voor optimale snelheidsregeling en beschikken over adresseerbare RGB-verlichting met ARGB 3-pins interface. Deze set is ideaal voor efficiënte airflow en visuele aanpassingen in je computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 57 CFM |
| Geluidsproductie max | 30.6 dB |
| Luchtdruk | 2.39 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Thermaltake Swafan EX12 ARGB Sync Premium Edition Ventilator 12 cm Zwart 3 stuk(s)
Fan Diameter:
120 mm
Bekijk vergelijking
Huidig
Thermaltake Swafan EX14 ARGB Sync Premium Edition Ventilator 14 cm Blauw 3 stuk(s)
Fan Diameter:
140 mm
Bekijk vergelijking
€ 98,95
Thermaltake Swafan EX14 ARGB Sync Premium Edition Ventilator 14 cm Wit 3 stuk(s)
Fan Diameter:
140 mm
Bekijk vergelijking
€ 89,95
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Luchtkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,72 A |
| Startspanning | 9 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 57 CFM |
| Luchtdruk | 2.39 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Fan Snelheid | 500 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 30.6 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 32,5 dB |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Statische druk ventilator | 2,39 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227539357 |
| Vendorcode | CL-F167-PL12SW-A |
| Artikelnr | 1087624 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
