Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Swafan EX12 ARGB Sync Premium Edition Ventilator 12 cm Wit 3 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
31x
De Thermaltake SWAFAN EX12 ARGB is een set van drie 120 mm case fans specifiek ontworpen voor computerbehuizingen. Deze ventilatoren draaien op maximaal 2000 RPM en genereren een luchtverplaatsing tot 57 CFM. Met PWM-bediening kun je de snelheid nauwkeurig instellen voor optimale cooling en geluidscontrole. De maximale geluidsproductie bedraagt 30,6 dB. Elke ventilator beschikt over ARGB-verlichting voor dynamische kleureffecten. Met een luchtdruk van 2,39 mm/H2O bieden zij adequate prestaties voor standaard koelingstoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 57 CFM |
| Geluidsproductie max | 30.6 dB |
| Luchtdruk | 2.39 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Thermaltake Swafan EX12 ARGB Sync Premium Edition Ventilator 12 cm Wit 3 stuk(s)
Fan Diameter:
120 mm
Bekijk vergelijking
Huidig
Thermaltake Swafan EX14 ARGB Sync Premium Edition Ventilator 14 cm Blauw 3 stuk(s)
Fan Diameter:
140 mm
Bekijk vergelijking
€ 98,95
Thermaltake Swafan EX14 ARGB Sync Premium Edition Ventilator 14 cm Wit 3 stuk(s)
Fan Diameter:
140 mm
Bekijk vergelijking
€ 89,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Luchtkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,72 A |
| Startspanning | 9 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 57 CFM |
| Luchtdruk | 2.39 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Fan Snelheid | 500 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 30.6 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 32,5 dB |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Statische druk ventilator | 2,39 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227539371 |
| Vendorcode | CL-F169-PL12SW-A |
| Artikelnr | 1087626 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
