Zalman ZM-RFD120A
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
4x
De Zalman ZM-RFD120A is een 120mm case fan die ontworpen is voor efficiënte koeling en stille werking. Met een maximale snelheid van 1500 RPM levert deze ventilator tot 35 CFM luchtverplaatsing bij een geluidsniveau van maximaal 25.6 dB. De fan is voorzien van ARGB-verlichting met 3-pins aansluiting, waardoor je kleureffecten naar wens kunt aanpassen. Ideaal voor gebruikers die zowel performance als esthetiek waarderen in hun computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Zalman
Fan Diameter120 mm
Fan snelheid (max)1500 RPM
Luchtverplaatsing (max)35 CFM
Geluidsproductie max25.6 dB
Aantal Ventilatoren1 x
LED Verlichting ✓︎
RGB InterfaceARGB (3 pins)
Verkrijgbaar sindsApril 2020
EAN8809213769528
VendorcodeZM-RFD120A
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificaten van naleving RoHS
Design
Aantal Ventilatoren 1 x
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Zwart
Soort Ventilator
Type lager Hydraulisch
Energie
Nominale netspanning 0,15 A
Startspanning 5 V
Stroom (max.) 0,8 A
Gewicht en omvang
Breedte 120 mm
Diepte 124, 25 mm
Gewicht 160 g
Gewicht fan 160 g
Hoogte 25 mm
Inhoud van de verpakking
Aantal schroeven 4
Inclusief schroeven✓︎
Inclusief thermisch pad ✖︎
Meegeleverde kabels 4-pin
Inclusief Controller ✖︎
Kenmerken
Geschikte locatie Computer behuizing
Snoerlengte 580 m
Overige specificaties
Luchtverplaatsing (max) 35 CFM
RGB Interface ARGB (3 pins)
Fan Snelheid 1500 RPM
LED Verlichting✓︎
Prestatie
Fan dikheid 2,5 cm
Geluidsproductie max 25.6 dB
Mean time between failures (MTBF) 40000 uur
Spanningclassificatie 12 V
Fan snelheid (max) 1500 RPM
Fan Diameter 120 mm