Zalman ZM-SF120A3 ARGB Triple Pack inkl. Controller
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
5x
De Zalman ZM-SF120A3 ARGB Triple Pack bevat drie 120mm case fans met geïntegreerde ARGB-verlichting voor dynamische lighting effects. Met een maximale snelheid van 1500 RPM en luchtverplaatsing van 54 CFM bieden deze ventilatoren efficiënte koeling voor je computerbehuizing. De PWM-besturing stelt je in staat de ventilatorsnelheid nauwkeurig aan te passen. Met een maximale geluidsproductie van slechts 28 dB blijven de fans zeer stil tijdens bedrijf. De set wordt compleet met een controller geleverd voor eenvoudig beheer van de RGB-verlichting. Ideaal voor gamers en enthusiasten die stijl en prestatie combineren.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Zalman
Fan Diameter120 mm
Fan snelheid (max)1500 RPM
PWM Controlled ✓︎
Luchtverplaatsing (max)54 CFM
Geluidsproductie max28.0 dB
Luchtdruk1.10 mm/H2O
Aantal Ventilatoren3 x
LED Verlichting ✓︎
RGB InterfaceARGB (3 pins)
Inclusief Controller ✓︎
Verkrijgbaar sindsApril 2020
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificaten van naleving RoHS
Certificering CE, FCC
Design
Aantal Ventilatoren 3 x
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Zwart
Materiaal Acryl, Polybutylene terephthalate (PBT), Polycarbonaat
Soort Ventilator
Type lager Vloeistof dynamisch lager (FDB)
Energie
Nominale netspanning 0,5 A
Spanning 5-12 V
Startspanning 5 V
Stroom (max.) 0,03 A
Gewicht en omvang
Breedte 120 mm
Diepte 120, 26 mm
Gewicht 100 g
Hoogte 26 mm
Inhoud van de verpakking
Aantal schroeven 4
Inclusief schroeven✓︎
Inclusief Controller✓︎
Kenmerken
Geschikte locatie Computer behuizing
Overige specificaties
Luchtverplaatsing (max) 54 CFM
Luchtdruk 1.10 mm/H2O
RGB Interface ARGB (3 pins)
Fan Snelheid 800 ~ 1500 RPM
LED Verlichting✓︎
Prestatie
Aantal ventilatorbladen 9
Geluidsproductie max 28.0 dB
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur
Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning✓︎
Spanningclassificatie 12 V
Fan snelheid (max) 1500 RPM
Fan Diameter 120 mm
Technische details
Aansluiting 4-Pin
PWM Controlled✓︎
Rotatiesnelheid ( min) 800 RPM
Product informatie
EAN8809213769887
VendorcodeZM-SF120A3
Artikelnr1106383
MerkZalman
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsApril 2020
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Zalman ZM-SF120
5x
Zalman ZM-SF120
. Levertijd:
Meer productinformatie
Cooler Master MasterFan MF120 Halo2 3in1
59x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
49,90
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
49,90
59x
Seasonic MagFlow ARGB 3-fan kit, 120mm
9x
9x
be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM Triple Pack
46x