Je bent nog niet ingelogd
ASUS TUF GAMING TR120 FAN ARGB REVERSE BLACK
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
28x
De ASUS TUF GAMING TR120 FAN is een compacte 120mm case fan uitgerust met omgekeerde bladen voor verbeterde luchtstroom. Met een maximale snelheid van 2200 RPM bereikt deze ventilator een luchtverplaatsing van 76 CFM bij een maximaal geluidsniveau van slechts 29 dB. De ventilator is PWM-bestuurd voor nauwkeurige snelheidsregeling en beschikt over ARGB-verlichting voor aangepaste RGB-effecten. Met een luchtdruk van 1.29 mm/H2O is deze fan geschikt voor diverse koelingstoepassingen in gamingcomputers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2200 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 76 CFM |
| Geluidsproductie max | 29.0 dB |
| Luchtdruk | 1.29 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Gewicht | 172 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 76 CFM |
| Luchtdruk | 1.29 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 29 dB |
| Geluidsproductie max | 29.0 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 2200 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 16 |
| Fan snelheid (min) | 1800 RPM |
| Statische druk ventilator | 2,75 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387543399 |
| Vendorcode | 90DA00D0-B09000 |
| Artikelnr | 1126819 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

