Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Toughfan 14 Ventilator 14 cm Zwart 2 stuk(s)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
14x
De Thermaltake TOUGHFAN 14 is een set van twee case fans met 140 mm diameter, ontworpen voor effectieve luchtcirculatie in uw computerbehuizing. Met een maximale snelheid van 2000 RPM en luchtverplaatsing tot 119 CFM bieden deze ventilatoren goede koelcapaciteit. De PWM-regeling maakt nauwkeurige snelheidsaanpassingen mogelijk, terwijl het geluidsniveau maximaal 33,2 dB bedraagt. Met een luchtdruk van 3,53 mm/H2O zijn ze geschikt voor diverse installatielocaties. Deze ventilatoren vormen een betrouwbare keuze voor geoptimaliseerde airflow in uw systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 119 CFM |
| Geluidsproductie max | 33.2 dB |
| Luchtdruk | 3.53 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 4713227526760 |
| Vendorcode | CL-F085-PL14BL-A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,34 A |
| Startspanning | 9 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 4,08 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 240,7 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 119 CFM |
| Luchtdruk | 3.53 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 500 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 33.2 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227526760 |
| Vendorcode | CL-F085-PL14BL-A |
| Artikelnr | 1137160 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
