Je bent nog niet ingelogd
Corsair iCUE LINK LX120 RGB White Triple-pack
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
39x
De Corsair iCUE LINK LX120 RGB White Triple-pack biedt een krachtige en stille luchtkoeling voor je computer. Met een diameter van 120 mm, een maximale snelheid van 2400 RPM en een luchtverplaatsing van tot 70 CFM, kan deze set van drie ventilators je systeem effectief koelen. De RGB-verlichting, gecontroleerd door Corsair's iCUE-software, voegt een elegante touch toe aan je setup. Deze fans zijn voorzien van een PWM-regeling en een bijgeleverde controller, waardoor je de prestaties eenvoudig kunt aanpassen aan je specifieke behoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2400 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 70 CFM |
| Geluidsproductie max | 36.0 dB |
| Luchtdruk | 5.22 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | Corsair iCUE |
| Controller Vereist | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 129,90
laatste 90 dagen: 129,90
109,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Magnetisch levitatielager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 255 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 70 CFM |
| Luchtdruk | 5.22 mm/H2O |
| RGB Interface | Corsair iCUE |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 36.0 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 10 dB |
| Minimum luchtdruk | 0,13 mmH2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 2400 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 12 |
| Rotatiesnelheid ( min) | 400 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006682936 |
| Vendorcode | CO-9051030-WW |
| Artikelnr | 1147228 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
