Je bent nog niet ingelogd
Corsair iCUE LINK LX140 RGB Whiter Dual-pack
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
7x
De Corsair iCUE LINK LX140 RGB White Dual-pack biedt twee 140mm case fans voor optimale behuizingscirculatie. Met een maximale snelheid van 2000 RPM en luchtverplaatsing tot 85 CFM zorgen deze ventilatoren voor effectieve koeling. De PWM-regeling stelt je in staat om de snelheid naar behoefte aan te passen. Met slechts 36 dB maximaal geluid blijven ze relatief stil. Beide fans zijn uitgerust met RGB-verlichting die via Corsair iCUE-software te personaliseren is. De meegeleverde controller maakt integratie in je systeem eenvoudig. Een solide keuze voor case cooling met aantrekkelijke verlichting.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 85 CFM |
| Geluidsproductie max | 36.0 dB |
| Luchtdruk | 4.86 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | Corsair iCUE |
| Controller Vereist | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 99,90
laatste 90 dagen: 99,90
85,
95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Ventilator |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,45 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht fan | 324 g |
| Hoogte | 140 mm |
| Ventilator 2 afmetingen (BxDxH) | 140 x 140 x 25 mm |
| Ventilator 2 gewicht | 324 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 85 CFM |
| Luchtdruk | 4.86 mm/H2O |
| RGB Interface | Corsair iCUE |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 36.0 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 10 dB |
| Minimum luchtdruk | 0,11 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 10,74 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 350 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006682950 |
| Vendorcode | CO-9051032-WW |
| Artikelnr | 1149287 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
