COUGAR Gaming CF-MHP12HB-RGB Computer behuizing Luchtkoeler 12 cm Zwart, Wit 1 stuk(s)
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De COUGAR Gaming CF-MHP12HB-RGB is een 120 mm case fan ontworpen voor computerbehuizingen. Deze ventilator bereikt een maximale snelheid van 2000 RPM en genereert tot 82-84 CFM luchtverplaatsing met een luchtdruk van 4.24 mm/H2O. Met PWM-besturing kunt u de snelheid aanpassen aan uw behoeften. De ventilator produceert een maximaal geluidsniveau van 31.7 dB en beschikt over RGB-verlichting via ARGB-aansluiting voor aanpasbare lighting-effecten. Ideaal voor gaming-setups die koeling en esthetiek combineren.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Cougar
Fan Diameter120 mm
Fan snelheid (max)2000 RPM
PWM Controlled ✓︎
Luchtverplaatsing (max)82, 84 CFM
Geluidsproductie max31.7 dB
Luchtdruk4.24 mm/H2O
Aantal Ventilatoren1 x
LED Verlichting ✓︎
RGB InterfaceARGB (3 pins)
Verkrijgbaar sindsDecember 2024
Garantie24 maanden
Toon meer
9,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificaten van naleving CE
Design
Aantal Ventilatoren 1 x
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Wit, Zwart
Materiaal Metaal
Soort Luchtkoeler
Type ledaansluiting 3-pin
Energie
Led-stroomverbruik (ventilator) 2,25 W
Ledvoltage 5 V
Nominale netspanning 0,23 A
Stroomverbruik ventilatie 2,76 W
Gewicht en omvang
Breedte 120 mm
Diepte 120, 25 mm
Gewicht 196 g
Hoogte 28 mm
Inhoud van de verpakking
Inclusief schroeven✓︎
Montage gereedschap✓︎
Inclusief Controller ✖︎
Kenmerken
Geschikte locatie Computer behuizing
Snoerlengte 0,2 m
Overige specificaties
Luchtdruk 4.24 mm/H2O
RGB Interface ARGB (3 pins)
LED Verlichting✓︎
Prestatie
Aantal ventilatorbladen 9
Geluidsproductie max 31.7 dB
Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning✓︎
Spanningclassificatie 12 V
Fan snelheid (max) 2000 RPM
Fan Diameter 120 mm
Ventilatorlagertechnologie Hydrodynamische lager (HDB)
Technische details
Aansluiting 4-Pin
PWM Controlled✓︎
Aantal leds 9
Fan snelheid (min) 600 RPM
Geluidsniveau ventilatie (max) 31,68 dB
Product informatie
EAN4710483774157
VendorcodeCGR-CF-MHP12HB-RGB
Artikelnr1153601
MerkCOUGAR
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Fractal Design Aspect 12 RGB PWM Black
23x
. Levertijd:
Meer productinformatie
23x
Phanteks D30 PWM Regular Airflow D-RGB 120MM White
27x