Xilence Gaming Series XPF120UR.ARGB Computer behuizing Ventilator 12 cm Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De Xilence Gaming Series XPF120UR.ARGB is een 120 mm case fan ontworpen voor optimale behuizing koeling. Met een maximale snelheid van 1800 RPM bereikt deze ventilator een luchtverplaatsing van 52 CFM, terwijl het geluisniveau tot 32 dB beperkt blijft. De ventilator beschikt over PWM-sturing voor nauwkeurige snelheidsregelingen en is uitgerust met ARGB-verlichting met 3-pins aansluiting voor dynamische RGB-effecten. Het zwarte design sluit aan bij moderne gaming-setups en biedt een balans tussen prestatie en geluidsbeheersing.
Merk Xilence
Fan Diameter120 mm
Fan snelheid (max)1800 RPM
PWM Controlled ✓︎
Luchtverplaatsing (max)52 CFM
Geluidsproductie max32.0 dB
Aantal Ventilatoren1 x
LED Verlichting ✓︎
RGB InterfaceARGB (3 pins)
Verkrijgbaar sindsMaart 2026
EAN4044953504433
VendorcodeXF078
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Zwart
Soort Ventilator
Type lager Hydraulisch
Type ledaansluiting 3-pin
Energie
Ledvoltage 5 V
Spanning 7 - 13.2 V
Gewicht en omvang
Breedte 120 mm
Diepte 120 mm
Gewicht 155 g
Hoogte 25 mm
Inhoud van de verpakking
Aantal schroeven 4
Inclusief schroeven✓︎
Kenmerken
Geschikte locatie Computer behuizing
Snoerlengte 0,55 m
Overige specificaties
Luchtverplaatsing (max) 52 CFM
RGB Interface ARGB (3 pins)
LED Verlichting✓︎
Prestatie
Geluidsproductie max 32.0 dB
Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning✓︎
Spanningclassificatie 12 V
Fan snelheid (max) 1800 RPM
Fan Diameter 120 mm
Technische details
Aansluiting 4-Pin
PWM Controlled✓︎
Rotatiesnelheid ( min) 500 RPM
Product informatie
EAN4044953504433
VendorcodeXF078
Artikelnr1168373
MerkXilence
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsMaart 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Cooler Master SickleFlow Edge 120 ARGB White
2x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
19,90
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
19,90
2x
DeepCool FL12 WH
5x
DeepCool FL12 WH
. Levertijd:
Meer productinformatie
5x
be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed
74x