Je bent nog niet ingelogd
ASUS AR120 ARGB PWM Single Pack Computer behuizing Ventilator 12 cm Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS AR120 ARGB PWM is een zwarte computerbehuizing ventilator met 120 mm diameter, speciaal ontworpen voor optimale airflow in uw systeem. Met een maximale snelheid van 1450 RPM en luchtverplaatsing tot 55 CFM zorgt deze fan voor effectieve koeling. De PWM-besturing biedt nauwkeurige snelheidsregeling, terwijl het laagste geluidsniveau van slechts 24,5 dB een stille werking waarborgt. De luchtdruk van 1,28 mm/H2O ondersteunt goede luchtstroom. Ingebouwde ARGB LED-verlichting met 3-pins interface voegt visuele flair toe aan uw bouwwerk. Dit enkel exemplaar is ideaal voor case ventilatie of upgrade.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1450 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 55 CFM |
| Geluidsproductie max | 24.5 dB |
| Luchtdruk | 1.28 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,22 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 2,64 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 55 CFM |
| Luchtdruk | 1.28 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 24.5 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1450 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (min) | 1305 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387568576 |
| Vendorcode | 90DA00E0-B09000 |
| Artikelnr | 1170621 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
