Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Riing 12 LED HSP Ventilator 12 cm Zwart 3 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Thermaltake Riing 12 High Static Pressure LED Radiator Fan is een set van drie 120mm case fans, speciaal ontworpen voor optimale luchtstroom en statische druk. Met een maximale snelheid van 1500 RPM bereikt elke ventilator een luchtverplaatsing van 41 CFM bij een geluidsproductie van slechts 24.6 dB. De hoge statische druk van 2.01 mm/H2O maakt deze fans ideaal voor gebruik op radiatoren en dichte behuizingen. De rode LED-verlichting voegt een visueel element toe aan uw koelsysteem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 41 CFM |
| Geluidsproductie max | 24.6 dB |
| Luchtdruk | 2.01 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
| EAN | 4717964407191 |
| Vendorcode | CL-F055-PL12RE-A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | Rood |
| Kleur Product | Rood, Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 2,4 W |
| Spanning | 12 V |
| Stroom (max.) | 0,2 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 158,8 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 41 CFM |
| Luchtdruk | 2.01 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 1500 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 24.6 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3-Pin |
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4717964407191 |
| Vendorcode | CL-F055-PL12RE-A |
| Artikelnr | 1662820 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Kenmerken van de Thermaltake Riing 12 LED Rood Set van 3 - CL-F055-PL12RE-A
LED Riing Hoge statische drukklasse voor radiatorkoeling Het hydraulische lager zorgt voor een stille werking Speciaal ontwerp van het ventilatorblad Antivibratiesysteem Met de LNC-kabel kunnen lage snelheid voor stille werking Specificaties
Afmetingen: 120 x 120 x 25 mm Startspanning: 9,0 V Nominale spanning: 12 V Nominale stroom: 0,2 A Ingangsvermogen: 2,4 W Ventilatorsnelheid: 1500 RPM, 1000 RPM (Low Noise Mode) Max : 2.01 mm-H2O Max. Luchtstroom: 40.6 CFM Geluidsniveau: 24.6 dB-A / 18.7 dB-A (Low Noise Mode) Lager: hydraulisch lager Levensverwachting: Ten minste 40.000 uur Aansluiting: 3P (Low-Noise Cable) Gewicht: 158.8 g
LED Riing Hoge statische drukklasse voor radiatorkoeling Het hydraulische lager zorgt voor een stille werking Speciaal ontwerp van het ventilatorblad Antivibratiesysteem Met de LNC-kabel kunnen lage snelheid voor stille werking Specificaties
Afmetingen: 120 x 120 x 25 mm Startspanning: 9,0 V Nominale spanning: 12 V Nominale stroom: 0,2 A Ingangsvermogen: 2,4 W Ventilatorsnelheid: 1500 RPM, 1000 RPM (Low Noise Mode) Max : 2.01 mm-H2O Max. Luchtstroom: 40.6 CFM Geluidsniveau: 24.6 dB-A / 18.7 dB-A (Low Noise Mode) Lager: hydraulisch lager Levensverwachting: Ten minste 40.000 uur Aansluiting: 3P (Low-Noise Cable) Gewicht: 158.8 g
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
