Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Aspect 12 RGB PWM Black 3-pack
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
40x
De Fractal Design Aspect 12 RGB PWM Black 3-pack bestaat uit drie 120 mm case fans met RGB-verlichting voor optimale airflow in uw behuizing. Deze PWM-geregelde ventilatoren draaien tot 2000 RPM en leveren maximaal 56 CFM luchtverplaatsing met een luchtdruk van 2.34 mm/H2O. Met een maximaal geluidsniveau van 33.2 dB bieden ze een evenwicht tussen prestatie en stilheid. De ingebouwde ARGB-verlichting (3-pins aansluiting) maakt kleurvolle verlichtingseffecten mogelijk. Dit driepakket is ideaal voor intake- of exhaustconfiguraties in moderne computerkastjes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 56 CFM |
| Geluidsproductie max | 33.2 dB |
| Luchtdruk | 2.34 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Ventilatorlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 12 V |
| Startspanning | 7 V |
| Stroom (max.) | 0,37 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 1,68 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 135 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 12 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 56 CFM |
| Luchtdruk | 2.34 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Fan Snelheid | 500 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 33.2 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 10 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 90000 uur |
| Minimum luchtdruk | 0,23 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 13 cfm |
| Spanningclassificatie | 5 V |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172703525 |
| Vendorcode | FD-F-AS1-1207 |
| Artikelnr | 310299 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
