Je bent nog niet ingelogd
NZXT F140X RGB - White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
De NZXT F140X RGB - White is een krachtige 140mm case fan die ontworpen is om je computerbehuizing efficiënt te koelen. Met een maximale snelheid van 2400 RPM en een luchtverplaatsing van 116 CFM, biedt deze ventilator een uitstekende luchtverplaatsing voor optimale systeem prestaties. De LED-verlichting in RGB-stijl geeft je de mogelijkheid om de fan te personaliseren naar je smaak. Deze NZXT-ventilator is ideaal voor pc-enthousiastelingen op zoek naar een hoogwaardige koeloplossing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 2400 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 116 CFM |
| Geluidsproductie max | 41.0 dB |
| Luchtdruk | 5.78 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | NZXT RGB |
| Controller Vereist | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 39,90
laatste 90 dagen: 39,90
29,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Vloeibaar-kristalpolymeer (LCP), Rubber |
| Soort | Ventilator |
| Type ledaansluiting | 4-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,45 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Ledvoltage | 5 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 6,7 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Gewicht | 311 g |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,6 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 116 CFM |
| Luchtdruk | 5.78 mm/H2O |
| RGB Interface | NZXT RGB |
| Fan Snelheid | 0 ~ 2400 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 41.0 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 2400 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| Aantal leds | 16 |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 41 dB |
| Statische druk ventilator | 5,78 mmH2O |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 60000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056547206622 |
| Vendorcode | RF-U14PN-W1 |
| Artikelnr | 766432 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
