Titan TFD-6010HH12B hardwarekoeling
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
De Titan TFD-6010HH12B is een compacte case fan met een diameter van 60 mm, speciaal ontworpen voor efficiënte hardwarekoeling. Deze ventilator bereikt een maximale rotatiesnelheid van 4800 RPM en kan daarbij tot 20 CFM luchtverplaatsing leveren. Met een maximale geluidsproductie van 36.0 dB behoudt deze fan een redelijk stille werking. De TFD-6010HH12B is ideaal voor systemen waarin ruimte beperkt is en een betrouwbare koeloplossing nodig is.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Titan
Fan Diameter60 mm
Fan snelheid (max)4800 RPM
Luchtverplaatsing (max)20 CFM
Geluidsproductie max36.0 dB
Aantal Ventilatoren1 x
Verkrijgbaar sindsDecember 2015
EAN8716065252958
VendorcodeTFD-6010HH12B
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Aantal Ventilatoren 1 x
Kleur verlichting Geen
Kleur Product Zwart
Materiaal Kunststof
Soort Ventilator
Energie
Nominale netspanning 0,22 A
Spanning 12 V
Stroomverbruik (typisch) 2,64 W
Gewicht en omvang
Breedte 60 mm
Diepte 60 mm
Hoogte 10 mm
Inhoud van de verpakking
Inclusief Controller ✖︎
Kenmerken
Geschikte locatie Computer behuizing
Overige specificaties
Bearing technologie Double ball bearing
Luchtverplaatsing (max) 20 CFM
Fan Snelheid 4800 RPM
LED Verlichting ✖︎
Prestatie
Geluidsproductie max 36.0 dB
Mean time between failures (MTBF) 50000 uur
Supported processor sockets Niet ondersteund
Fan snelheid (max) 4800 RPM
Fan Diameter 60 mm
Technische details
Aansluiting 3-Pin
PWM Controlled ✖︎
Product informatie
EAN8716065252958
VendorcodeTFD-6010HH12B
Artikelnr943386
MerkTitan
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
9,-
Normaal 14,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Productinformatie
Toon meer
Vergelijkbare producten
StarTech.com 5000 RPM 6 x 2.5cm Fan TX3
2x
. Levertijd:
Meer productinformatie
2x
Xilence XPF60S.W Computer behuizing Ventilator
6x
. Levertijd:
Meer productinformatie
6x
StarTech.com 60x10mm Ventilator voor Computerbehuizing met Kogellagers en TX3 Connector